Павлік Морозов: епічна трагедія…на сцені філармонії у Львові

зустріч з акторами та автором в Лівому Березі

За волею долі потрапила на виставу “Павлік Морозов.Епічна трагедія” (Химерне поєднання античної і радянської міфології в естетиці постмодерну. Постановка Андрія Крітенка (Штутгарт, Німеччина) за твором Леся Подерв’янського…Скажу, що з творчістю не знайома, лише в загальному знаю стиль викладення творів і не є прихильницею, не моє. Але вистава створила лише позитивне враження.

Островський і компанія

Це саме те місце, де можна сприймати ці твори, саме таке викладення не противить мене їх споглядати та слухати. Я б не сказала, що це вистава з матами, вона просто без цензури. Такі речі повинні звучати в потрібний момент в потрібному місці і сцена їх цілком приймає, а актори вдало втілюють. З вуст артистів це звучало зухвало, але зовсім природньо, нестримано, і це допомогло потрапити в ту радянську епоху з нотками античності.

бляді на леві

Тема ж постановки цілком життєва, герої з життя і з потойбіччя, роздуми філософські, тези завше актуальні. Для мене герої були цілком переконливі і такі, як вони є в житті. Можливо надто відважно, як для львівської публіки, але сучасному мистецтву це прощається, думаю всі знали, куди ідуть і що будуть дивитись. І сама атмосфера вистави, така що затягує і інтригує: музика, світло і поява акторів, хоча як на мене було мало динаміки…

Микола Вересень у ролі генерала Власова

І хороша гра акторів завжди чіпляє, особливо якщо це відомі особистості, як Андрій Середа та Микола Вересень. Приємно на сцені бачити героя, якого вони грають, а не образ цієї людини, що вже складений в голові. І всі актори вдало передали своїх героїв,а Павлик особливо!

Андрій Середа

Цікаво, що місяць тому побувала на концерті “Кому Вниз”, а тепер голос Середи знову гіпнотизував зі сцени, а не гіпнотизувати він не може, надіюсь це стане хорошою традицією 🙂 Жаль лише, що мало людей підтримало таку подію “з перчинкою”, мабуть причина цьому погана про-інформованість, чи заангажованість. Та я не радила б цю виставу для людей звиклих до класичних постановок і не знайомих з творами Подерв’янського, хоча…”сучасне мистецтво повинно шокувати, а не гладити по голові”.

актори на біс


Ще фото

Advertisements

4 thoughts on “Павлік Морозов: епічна трагедія…на сцені філармонії у Львові

  1. mudry коментує:

    Подія таки було мало розрекламована.
    Особисто я би віддав всі гроші, щоб на неї потрапити.
    А як ти дізналась про подію?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s